Meniu Uždaryti

Apie mus

  • Pilkasis kardinolas – viešai nesirodantis ir formaliai aukštų postų neužimantis asmuo, vaidinantis svarbų vaidmenį šalies politikoje ar institucijos gyvenime.

Šis terminas išpopuliarėjo Aleksandrui Diuma išleidus romaną „Trys muškietininkai“

Apie mus

Mes suprantame mūsų darbo svarbumą, todėl į savo darbą žiūrime labai atsakingai. Dirbame jį stropiai, tuo pačiu stengdamiesi kuo mažiau trukdyti Jums patiems užsiimti pagrindine įmonės ar organizacijos veikla: gamyba ar paslaugų teikimu.

Kitaip tariant, Jūs savo buhalterijos, personalo apskaitos ar naujų įmonių steigimo rūpesčius perduodate mums ir patys galite likusį laiką skirti pagrindinei veiklai įmonėje. O mes tuos svarbius darbus padarysime už Jus.

Mes neužimame postų Jūsų įmonėje, bet atliekame labai svarbų vaidmenį, todėl ir vadinamės – „Pilkieji kardinolai“.

Ką mes darome

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti buhalteriai suteiks Jums kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas smulkiam ir vidutiniam verslui, sutvarkys Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki metinės atskaitomybės.

Kartu su mūsų įmonės partneriais – teisės srities specialistais padėsime pasirinkti tinkamą naujos įmonės juridinį statusą, paruošime įmonės steigimo dokumentus, bei pasirūpinsime kitais steigimo rūpesčiais.

Parašykite mums žinutę